Rozë

Linda Halimi vazhdon të tërheqë vëmendjen me pozat e fundit me bikini

Autori: Gazeta inFokus 13:31 | 29 May 2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj, ku në vëmendje kujdeset të vë gjithmonë trupin e saj.

Ndryshimi i saj drastik vazhdon të jetë një inspirim i madh për shumë femra që e ndjekin atë.

Së fundmi, artistja e hitit “S’të fal” ka publikuar për fansat e saj në Instagram disa imazhe, ku e veshur me bikini teksa shijon rrezet e diellit.

Ajo vë në pah barkun e tonifikuar, muskujt e trupit dhe të pasmet atraktive – të cilat vijnë si rezultat i përkushtimit në palestër dhe ndërhyrjes BBL.

Në një tjetër video, këngëtarja me origjinë nga Vitia mund të shihet pranë pishinës, teksa merr disa rreze.

Linda përndryshe ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e muzikës së saj.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
KEDS zë për një javë afër 200 konsumatorë duke e keqpërdorur energjinë elektrike

Të tjera