Rozë

Linda Halimi: Shpesh i them burrit ‘kënaqi sytë’ te ndonjë femër e bukur

Autori: Gazeta inFokus 10:20 | 20 November 2023

Konkurrentët kanë pasur së fundmi një debat rreth xhelozisë në Big Brother VIP Kosova 2.

Në lidhje me këtë ka folur Linda Halimi, e cila thotë se nuk xhelozon pa ndonjë arsye.

Këngëtarja e njohur theksoi se shpesh kur sheh ndonjë femër të bukur, ia bën burrit të saj që ta shikojë.

-Advertisement-

“Unë pa arsye nuk xhelozoj, besom që jo. Përkundrazi, unë burrit shpesh i them shikoje sa e bukur është. Është në rregull nëse e shikon, kënaqi sytë, unë e di që nuk vrapon pas saj”, u shpreh Halimi.

Artistja nga Vitia tutje shtoi: “Nuk do të thotë, me ia ngul sytë 40 minuta, por vetëm me e pa”.

Linda ndërkohë ka bërë disa deklarata e akuza që janë diskutuar mjaft shumë në këtë shtëpi.

Ajo i bëri disa akuza kundrejt Bleros, ndonëse u mohuan nga vet artisti.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
KidsDay merr investim strategjik nga Finnish Schools International dhe Highlight Ventures për të digjitalizuar dhe transformuar kopshtet dhe edukimin parashkollor…

Të tjera