Rozë

Linda Halimi nis pushimet, mahnit me format trupore në paraqitjet me bikini

Autori: Gazeta inFokus 20:44 | 18 June 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga çastet e këndshme që po shijon së fundmi gjatë këtyre ditëve.

Ndër të tjerash, këngëtarja me prejardhje nga Vitia publikoi një video në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku tregonte linjat e përsosura të trupit në bikini.

“Një cirk i vogël kurrë nuk dëmton askënd”, shkroi Linda në mbishkrimin e kësaj videoje.

Ajo ka treguar se përkushtimi në palestër është primar për të dhe pse edhe ndodhet në pushime, kujdeset në maksimum për ushtrimet fizike.

Të tjera