Rozë

Linda Halimi lë pa fjalë Eurosong, ja reagimi zyrtar (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 22:32 | 09 May 2017

Me sa duket performanca e mrekullueshme e Lidita Halimit ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Të mrekulluar kanë mbetur dhe organizatorët e këtij eventi. Në postimin e kushtuar këngës përfaqësuese ato kanë mbishkuar një frazë shumë pozitiv në dallim me postimet kushtuar vendeve të tjera.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera