Rozë

Lind këngëtarja e njohur (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:59 | 29 April 2017

Këngëtarja Ciara dhe bashkëshorti i saj Russell Wilson, i uruan mirëseardhje vajzës së tyre Sienna Princess Wilson.

Ciara gjatë ditës së sotme ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social “Instragram” me ç’rast edhe e ka dhënë lajmin që është bërë nënë, shkruan People, përcjell Koha.net.

“E dashura Sienna Princess Wilson, pa marrë parasysh sa të mëdha të jenë dallgët, ne gjithmonë do të jemi qetësia jote në stuhi. Të duan shumë Mami dhe Babi”, është shkrimi i saj.

31 vjeçarja, është gjithashtu nënë e djalit 2 vjeçar nga lidhja e mëparshme që kishte me reperin Future Zahir.

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera