Lajme

Limaj në AAK feston lirimin e Haradinajt

Autori: Gazeta inFokus 12:46 | 27 April 2017

Lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka shkuar në selinë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, pas vendimit për lirimin e Ramush Haradinajt.

Bashkë me të është edhe këshilltari i tij, Endrit Shala.

Limaj në këtë takim është pritur nga deputetët e AAK-së: Daut Haradinaj, Ali Berisha dhe Lahi Brahmaj.

-Advertisement-

“Në pritje të kryetarit Ramush Haradinaj”, ka shkruar një përkrahes i AAK-së në ‘Facebook’.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Prince Caffe zgjeron shtrirjen në rajon, arrin marrëveshje bashkëpunimi me zinxhirin kroat Plodine

Të tjera