Lajme

Limaj: Kosova dëshmoi edhe njëherë se nuk i harron miqtë

Autori: Gazeta inFokus 18:53 | 17 November 2019

Lideri i NISMAS’s , Fatmir Limaj përmes faqes zyrtare ka përgëzuar ndeshjen e cila po zhvillohet mes Kosovës dhe Anglisë.

Limaj ka theksuar se Kosova do t’a dëshmon se nuk i harron miqtë të cilët na ndihmuan në ditë të vështira, shkruan gazeta inFokus

“Sonte në ‘Fadil Vokrri’, djemtë tanë më të mirë do të luajnë kundër shtetit mik të Kosovës, Anglisë.
Pavarësisht se cili do të jetë rezultati, Kosova dëshmoi edhe njëherë se nuk i harron miqtë të cilët na ndihmuan në ditët më të vështira.
Përpara Kosovë!”, ka shkruar Limaj në Facebook./Gazeta inFokus/.

Të tjera