Lajme

Liburn Aliu mban sot konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 09:44 | 12 October 2021

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, do të mbajë sot konferencë për media.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit, përmes një njoftimi drejtuar mediave.

Sipas ZKM’së, konferenca do të mbahet në orën 13:00, derisa nuk është treguar arsyeja e konferencës.

Të tjera