Rozë

Liberta Spahiu vjen me një stil interesant, nuk do ta besoni me çfarë ngjyre i ka lyer flokët

Autori: Gazeta inFokus 15:15 | 29 December 2021

Moderatorja dhe modelja kosovare, Liberta Spahiu, shfaqet me një stil tejet të veqantë, shkruan Gazeta inFokus.

Fotosesionet nga Liberta nuk mungojnë asnjëherë,  duke u shfaqur gjithmonë ndryshe për publikun.

Në setin e saj të fundit fotografik, shihet se ka eksperimentuar dukshëm në veshjen dhe flokët e saj .

Prezantuesja seksi emisonit ‘Prive’, gjithmonë di ta bëjë diferencën duke u shfaqur joshëse në publik./Gazeta inFokus/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu)

Të tjera