Rozë

Liberta Spahiu pozon ‘topless’ nga pushimet në Mykonos

Autori: Gazeta inFokus 15:25 | 27 July 2021

Moderatorja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu, duket se po i shijon pushimet në ishullin Mykonos të Greqisë.

Prezantuesja ndodhet atje bashkë me shoqërinë e saj, derisa është aktiev dhe në rrjete sociale ku po ndanë imazhe nga momentet e ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi ku ka pozuar ‘topless’, duke treguar linjat trupore vetëm në të brenshmet e poshtme.

“Këtu shkon fjalia…ku rafsha, mos u vrafsha”, ka shkruar spahiu në mbishkrimin e fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu)

 

Bukuroshja dallohet për fizkun e saj e mirëmbajtur që gjithnjë shfaqet në top form.

Kujtojmë se kohë më parë Liberta e kishte bërë tërthorazi të ditur në rrjetet sociale se nuk është beqare, por pa e zbuluar mashkullin që ndodhet në krahët e saj.

Të tjera