Lajme

Lia e Majmunëve, Msh dhe IKSHPK sot në konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 08:08 | 25 May 2022

Përfaqësues të Ministrisë së Shëndetësisë dhe të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike do të mbajnë sot më 25 maj 2022 konferencë për media, në të cilën do të flitet për sëmundjen e lisë së majmunëve.

Konferenca mbahet në ora 14:00 në Ministri të Shëndetësisë, thuhet në njoftimin dërguar mediave,

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera