Fokus

“Leze Qena erdh e më tha Mon ma kanë nal pensionin”,”Shkoj e ia thej sportelin me një tullë”, aktori i njohur thotë se është absurde me të kërku me u lajmru që je gjallë

Autori: Gazeta inFokus 20:29 | 16 March 2024

Aktori i njohur kosovar, Armond Morina, këtë javë ishte i ftuar në emisionin “ZGJOHU”, nën moderimin e Era Berishës, shkruan Gazeta Infokus.

Ai gjatë bisedës tregoi edhe një histori me aktoren tashmë të ndjerë, Leze Qena, histori kjo që i kishte ndodhur aktores me pensionin e saj në Kosovë sa ishte ajo në Amerikë.

“Bile në një rast Lezja ka qenë,  deri sa ka qenë në Amerikë edhe nuk ka qenë këtu në  periudhën kur është dashtë me kallzu që është gjallë edhe po kthehet po thotë Mon ma kanë ndalë pensionin edhe shkum bashkë në atë ministri shkum aty në shallter edhe i thash hej kjo është aktorja më e njoftne,kjo kur të vdes e merr vesh në television , edhe tha jo të ka hup pensioni sje lajmëru, edhe atë muj ja nalën pensionin edhe e vazhdun tjetrin muj me demek koka gjallë, unw se di kush i identifikon këto absurde, kush e ngrit zanin për këto absurde”, është shprehur aktori në emisionin ZGJOHU.

-Advertisement-

Ndrsyhe për të parë të gjithë historinë e tij ndiqeni storien dhe emisionin e plotë në Infokus Plus dhe në kanalin tonë YouTube, Gazeta Infokus.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera