Lajme

Lëvizja FOL organizon konferencën “Sfidat e zbatimit të Ligjit për përgjegjësinë disiplinore të gjyqtarëve dhe prokurorëve”

Autori: Gazeta inFokus 07:43 | 11 June 2024

Lëvizja FOL sot organizon konferencën “Sfidat e zbatimit të Ligjit për përgjegjësinë disiplinore të gjyqtarëve dhe prokurorëve”.

Aty do të prezantohen gjetjet e raportit “Informimi dhe perceptimi i qytetarëve lidhur me paraqitjen e ankesave disiplinore ndaj gjyqtarëve dhe prokurorëve”.

Pjesëmarrse do të jetë dhe ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu.

-Advertisement-

Ngjarja zhvillohet nga ora 10:00, në Hotelin “Swiss Diamond” në Prishtinë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera