Rozë

Lëreni pak politikën dhe kënaqni sytë me FOTOT e kësaj seks-bombe

Autori: Gazeta inFokus 08:36 | 07 June 2017

Atë me shumë gjasë nuk e njihni, por ajo është një modele mjaft e popullarizuar në Instagram.

Constance Nunes ndiqet nga gati 100 mijë njerëz në llogarinë e saj në rrjetin social.

Modelja seksi publikon shumë fotografi në Instagram – ku duket shumë seksi, sidomos me të brendshme.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Presidenti i UNI z. Alejtin Berisha, folës mbi temën “Women’s Role in Artificial Intelligence Development” në DOKUTECH, edicioni i 11-të

Të tjera