Lajme

Leposaviq: Hajni i futet në shtëpi një gruaje

Autori: Gazeta inFokus 09:45 | 05 April 2024

Një grua në Leposaviq ka njoftuar policinë se derisa ishte në shtëpinë e saj kishte hyrë një person i maskuar duke e kërcënuar dhe më pas kishte filluar që të kontrollojë duke kërkuar gjësende me vlerë.

Siç bën të ditur policia, i njëjti nuk kishte arritur që të marrë asgjë në shtëpinë e viktimës, me ç’rast i njëjti ishte larguar në drejtim të panjohur.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore për trajtim të rastit.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera