Rozë

Leonorën e pret shoqja me pite, ajo nuk përmbahet në reagimin

Autori: Gazeta inFokus 19:26 | 14 September 2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo përmes një postimi ka treguar se ka shkuar për vizitë te shoqja e saj, Jehona Sopi.

E Jehona e ka pritur atë me pite, e këtë moment Leonora nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

Të tjera