Rozë

Leonora Jakupit veç sa nuk i dalin jashtë! (Foto+16)

Autori: Gazeta inFokus 12:54 | 26 April 2017

Këngetarja e njohur Leonora Jakupi është mjaftë e pëlqyrer nga publiku kjo krejt falë zërit të mrekullueshem që ka.

Leonora është shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi ka bërë publike një fotografi ku ajo ka të veshur një fustan të gjatë të zi, dhe shihete plotë elegancë./ Blic

Të tjera