Lajme

Leonora Jakupi i bashkohet Halil Kastratit për të mirëpritur në shtëpinë e të moshuarve dy banoret e reja

Autori: Gazeta inFokus 22:46 | 14 January 2021

Leonora i befasoi me prezencën e saj dy banoret e reja të Shtëpisë së të Moshuarve.

Në fund të vitit që e kemi lënë pas, u bë hapja e Shtëpisë së të Moshuarve “Jetimat e Ballkanit”, shkruan lajmi.net.

Projekti në fjalë realizua nga Halil Kastrati dhe vullnetmirët nga mbarë bota, të cilët kanë dhuruar donacione të shumta.
Së fundi, këngëtarja Leonora Jakupi vizitoi Shtëpinë e të Moshuarve, meqë rast edhe mirëpriti dy banoret e reja.

Këtë gjë e bëri të ditur Halil Kastrati, me anë të njo postimi në llogarinë e tij në Facebook, ku tregoi se artistja befasoi dy të moshuarat.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I KASTRATIT, PA NDËRHYRJE:

“Të mërkurën në Shtëpinë e të Moshuarve “Jetimat e Ballkanit”, janë vendosur edhe dy banore të reja.

Ato janë Imihone Bugari dhe Shazije Krasniqi, jeta e të cilave është libër me tregime të dhimbjes.
Dy zonjat u befasuan këndshëm me prezencën e këngëtares së mirënjohur Leonora Jakupi, që në hyrje të shtëpisë së tyre të re.
Leonora ju dëshiroi mirëseardhje, duke iu premtuar se kjo nuk do të jetë vizita e fundit.
Bamirës Zoti kurrë mos ju humbtë”.

Të mërkurën në Shtëpinë e të Moshuarve “Jetimat e Ballkanit”, janë vendosur edhe dy banore të reja.

Ato janë…

Posted by Halil Kastrati on Thursday, January 14, 2021

Të tjera