Rozë

Leonora feston ditëlindjen, ja sa vite po bën

Autori: Gazeta inFokus 15:35 | 03 March 2024

Sot ka festë në familjen e Leonorës, kjo sepse ajo sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja e njohur mbush plot 45 vite, shkruan Kosovarja.

Ajo ka marrë urime nga më të ndryshme nga më të afërmit e saj, të cilat edhe i ka postuar në Instagram.

-Advertisement-

Leonora është komentuar  në media rozë për vite me radhë, për muzikën, artin, dhe për artisten e kompletuar që është.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera