Lajme

Lëkundje tërmeti në Detin Adriatik, ja sa ballë ishte

Autori: Gazeta inFokus 17:32 | 13 October 2020

Një tërmet me magnitudë 2.8 ballë ka rënë në Detin Adriatik mesditën e sotme.

Tërmeti është ndjerë në orën 14:28.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 157 km në Jug-Perëndim të Podgoricës në Mal të Zi dhe 98 km në Veri-Lindje të Barit.

Nuk është raportuar për dëme në njerëz apo dëme materiale.

Të tjera