Rozë

‘Leh si qeni i…’/ Debat i ashpër mes Yllit dhe Shqipes

Autori: Gazeta inFokus 10:13 | 20 November 2023

Mëngjesi i sotëm ka nisur me sherre në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Kosova’. Këtë herë ka qenë Shqipja me Yllin të cilët kanë debatuar, ndërsa nuk kanë munguar as etiketimet.

Kjo nuk është hera e parë që ata përplasen për shkak të mospërputhjes së mendimeve të tyre. Por këtë herë situata ka degraduar në ofendime.

Teksa po qëndronin në oborr me banorët e tjerë, Buci i tha Shqipes se leh si të ishte qeni i Morena Tarakut.

-Advertisement-

“Kjo leh si ai qeni i Morena Tarakut”, u shpreh ai.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Dizajn Mode, nga hobi në profesion

Të tjera