Sport

Legjenda e boksit gjendet në “Wembley”, kështu përshëndetet me Joshuan e Klitschkon (Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:47 | 29 April 2017

Legjenda e boksit, Evander Holyfield, gjendet në “Wembley”.

Anthony Joshua – Wladimir Klitschko, është meçi që janë duke e pritur të gjithë me padurim dhe pritet të fillojë nga ora 23:00, shkruan Gazeta Express.

Tashmë edhe legjenda e boksit, Evander Holyfield, gjendet në stadiumin “Wembley”, aty ku do të zhvillohet meçi.

Ai takoi Anthony Joshuan e Wladimir Klitschkon, teksa pati një përqafim të ngrohtë me 27 vjeçarin.

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera