Rozë

Ledri Vula fshin të gjitha fotografitë, publikon një përshkrim që të fut në mendime

Autori: Gazeta inFokus 15:53 | 10 January 2020

Reperi Ledri Vula duket se nuk i pëlqen më fotografitë në rrjete sociale. Ndoshta ai po kërkon të hyjë në një epokë të re ose të qëndrojë pak në heshtje.

Pasi fshiu të gjitha imazhet, ai publikoi një tekst që rriti dyshimet se mund të jetë tekst nga kënga e tij e re.

“Secili në rrjete sociale qet t’kundërtën ca mrena vun

“Dikush ta ka inati me qef, a dikush t’don me dhunë!”, shkruante statusi i Ledrit.

Mediat kosovare thonë se ai do të pushojë për 2 muaj dhe më pas do të rikthehet fuqishëm në muzikë. Projekti i tij i fundit është “MEM” që u publikua gjashtë muaj më parë.

Të tjera