Rozë

Ledri Vula është me fat, mos i humbisni këto poza në bikini të të dashurës së tij

Autori: Gazeta inFokus 16:02 | 16 January 2020

Ledri Vula po e shijon lidhjen e tij të dashurisë.

Reperi shqiptar, Ledri Vula, qe një kohë është në lidhje dashurie me Sara Hoxhën, shkruan lajmi.net.

Ata madje i kanë kaluar së fundmi edhe pushimet së bashku ku kishin zgjedhur ishujt Maldive e më pas Dubain si destinacion.

Sara është aktive në Instagram dhe dominojnë fotot në bikini. Disa prej tyre që ua sjellim në vazhdim s’duhet t’i humbisni.

Të tjera