Rozë

Ledri Vula bëri një deklaratë të fortë!

Autori: Gazeta inFokus 18:12 | 29 April 2021

Reperi i njohur Ledri së fundmi udhëtoi në Dubai dhe ai shkoi me partneren e tij Sarën dhe vajzën e tyre Poem Blu.

U raportua se përveç pushimeve, reperi atje po xhironte edhe videoklipin për këngën e ardhshme.

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram ai shkruan, “Do të gjuajmë me hite sivjet. Po të tregoj”.

Por, artistinuk ka zbuluar asgjë nga projekti i ri.

Mbetet të shihet se çka do t’i sjellë fansave ai.

Të tjera