Rozë

Ledjana qan me lot në takim me Mevlanin

Autori: Gazeta inFokus 20:53 | 07 April 2021

Ledjana nuk është përmbajtur në takimin me Mevlanin dhe ka shpërthyer në lot.

Për këtë është justifikuar duke thënë se ndjente se Mevlani tallej ndërsa ai kërkoi që të fiken kamerat.

Plas sherri mes Mevlanit dhe Ledjanës: Nuk po interesohesh për mua!

Mevlani: Të kam xhan moj të hëngsha zemrën.

Ledjana nis të qajë…

Ledjana: Ik, ik…. Mjaft, mos u tall.

Mevlani: Pse qan? Pse bëhesh me nerva pa lidhje kot?

Ledjana: Sa herë do dalësh me mua do nxjerrësh një gjë kot. Arritëm shpirt, tek vendi i ngjarjes. Fikni njëherë kamerat, se ndoshta s’do me dal takim mos të humbim kohë kot. Na thuaj ta dimë.

Të tjera