Rozë

Ledjana kapet mat në Kosovë, shoqërohet nga një mashkull misterioz në veturë!

Autori: Gazeta inFokus 19:49 | 22 June 2021

Ledjana Prenga i ka dhënë fund lidhjes me Mevlanin ditë më parë.

Ajo po shfaqet mjaftë ‘IN’ dhe ‘fresh’ duke mos iu bërë vonë për ndarje.

Së fundmi, ajo ka udhëtuar për në Kosovë teksa është parë e shoqëruar nga një mashkull misterioz në veturë.

Indeksonline ka siguruar disa imazhe në të cilën Ledjana shihet afër një pompë derivatesh, e cila gjendet saktësisht në Mitrovicë.

Se çka fshihet pas kësaj vizite të papritur nga ajo, mbetet të kuptohet në vazhdim./Indeksonline/

Të tjera