Rozë

Lediana pranon romancën me Mevlanin: Është lidhje që nuk mund ta shpjegojmë

Autori: Gazeta inFokus 16:50 | 30 March 2021

Lediana u pa e lumtur krah Mevlanit.

Dy nga konkurrentet më të komentuar të “Përputhen” janë Mevlan Shaba dhe Lediana Prenga.

Ata shihen si dy prej personave që mund të dalin të përputhur nga ky program, pasi shprehen se kan pelqim per njeri-tjetrin..

Së fundi, Lediana publikoj një foto krah Mevlanit, tek sa shkruan “Është lidhje që nuk mund ta shpjegojmë”.

Edhe pse ata shihen si çift i mundshëm në “Përputhen”, në rrjet qarkullojnë thashetheme se ata janë të lidhur jashtë programit me persona të tjerë. /Lajmi

Të tjera