Rozë

Learta vesh fustan të zi e të gjatë me plotë shkëlqim, do t’iu mahnis me këtë pamje

Autori: Gazeta inFokus 21:24 | 05 June 2020

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer

Reja e shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur

Të tjera