Lajme

“Le të ia nis me këndu edhe kjo” komenti i ish deputetit të LDK-së pas publikimit të fotografisë së presidentes me Yllka Gashin e Dua Lipën

Autori: Gazeta inFokus 14:59 | 10 November 2021

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani po qëndron në në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për vizitë zyrtare, ku do të marrë pjesë në eventin e ndarjes së çmimeve të Lidershipit të Shquar 2021 në Këshillin Atlatanik.

Derisa po qëndron atje, presidentja ka takuar, artisten e njohur shqiptare, Dua Lipën, regjisoren e filmit “Zgjoi”, Blerta Bashollin, dhe aktoren kryesore të filmit, Yllka Gashi ku edhe kanë shkrepur një footgrafi së bashku.

Derisa ish deputeti i LDK-së, Gani Geci ka reaguar pasi mediat në vend publikuan këtë fotografi të presidentes me artistet.

Ai në një koment ka ironizuar me presidenten Osmani duke thënë që të fillojë edhe ajo të këndojë.

“Kishe e ka taku Bajdenin. Let ja nis me knu edhe kjo”, ka komentuar Geci./Gazeta Infokus/

 

Të tjera