Rozë

Lë të dashurin në “shtëpi”, vajza e modeles në plazh me dy djem! (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:52 | 14 January 2020

Ku është i dashuri i Kaia Gerber?! Vajza e modeles së njohur, Cindy Crawford, është fotografuar duke shijuar rrezet e diellit në Miami, me dy djem, miq të saj, Antoni Porowski dhe Tommy Dorfman.

Bukuroshja 18 vjeçare ka lënë vend për shumë diskutime kur nuk u pa dhe me partnerin, komedianin e SNL, Pete Davidson.

Megjithatë Kaia dukej se po kalonte një kohë të mirë, teksa dukej tepër në formë e veshur me bikini të zeza.

Të tjera