Lajme

LDK thërret konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 08:17 | 31 March 2023

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbajë sot konferencë për media.

Sipas njoftimit zyrtar nga kjo parti, konferenca nis në orën 12:30 dhe mbahet në selinë qendrore të saj.

Derisa, në dnjoftimin për media nuk është bërë e ditur se cila do jetë tema.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera