Lajme

LDK-PDK në sallë të Kuvendit e shajnë njëri-tjetrin, në byfe pijnë kafe (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:59 | 10 May 2017

Një debat i ashpër është duke u zhvilluar në Kuvendin e Kosovës ndërmjet dy parnterëve të koalicionit.

Akuza dhe ofendime janë drejtuar ndërmjet tyre. Mirëpo, ndryshe po ndodhë prapa skenave.

Në byfenë e Parlamentit shihet krejtësisht atmosferë e reklasuar. Në këto foto të bëra nga “Indeksonline”shihen deputetët e PDK-së dhe LDK-së teksa pinë kafe së bashku. Ndërsa Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së shihet me telefon . /Indeksonline/

Të tjera