Lajme

LDK-ja dhe kandidati Xhafer Tahiri nesër mbajnë tubimin elektoral në sheshin “Adem Jashari”, prezent edhe Abdixhiku

Autori: Gazeta inFokus 15:22 | 08 November 2021

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandidati i LDK-së për kryetar komune, Xhafer Tahiri përmes një video mesazhi ka njoftuar se nesër dega e LDK-së në Vushtrri do të mbaj një tubim elektoral në sheshin “Adem Jashari” të Vushtrri nga ora 12.30h.

“Të dashur qytetarë ju njoftoj që nesër në orën 12.30 të gjthë bashkë të mblidhemi në sheshin “Adem Jashari”, bashkë me kryetarin Lumir Abdixhiku, dhe të gjithë qytetarët e Vushtrrisë, të fillojmë kampanjën vendimtare për qytetin që duam ” ka thënë Tahiri në videomesazhin e tij.

Në vijim videomesazhi i plotë i Tahirit:

Të tjera