Sport

Lazio ngushton rezultatin ndaj Bayern Munchenit

Autori: Gazeta inFokus 22:15 | 23 February 2021

Lazio dhe Bayern Muncheni po luajnë momentalisht ndeshjen e parë të vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në sfidën që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, skuadra e Lazios e ka ngushtuar rezultatin (1-4) në minutën e 49’.

Golin për vendasit e ka realizuar mesfushori argjentinas, Joaquin Correa./Gazeta inFokus/

Të tjera