Lajme

Latifi sot do të raportojë para Komisionit për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale

Autori: Gazeta inFokus 06:50 | 08 June 2022

Ministri i Shëndetësisë, Rifat Latifi, sot do të raportojë para Komisionit për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale.

Në njoftimin e Kuvendit thuhet se raportimi do të fillojë nga ora 13:00 dhe se Latifi do të flas për aktivitetet e menaxhimit në sektorin e shëndetësisë dhe aktualitetet e zhvillimeve të fundit në shëndetësinë e vendit.

Etiketa:

Të tjera