Rozë

Larsas , tregon asetet e kolme në Miami (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:35 | 28 April 2021

Tashmë beqare, Larsa Pippen (46) ka treguar fizikun e saj të jashtëzakonshme në bikine të zeza përderisa ka treguar asetet e kolme në Miami pas ndarjes nga Malik Beasley

Kohëve të fundit ajo ishte në pushime edhe në Caribbean, pas ndarjes nga lojtari i NBA për Malik Beasley.

Larsa Pippen është fotografuar gjatë vikendit në brigjet në Miami në një mot të mirë.

Ylli i televizionit (46) ka treguar fizikun e saj të jashtëzakonshme në bikine të zeza, e ku ajo nuk shqetësohet për celulitin dhe tregon trupin e saj të tonifikuar dhe asetet e kolme.

Të tjera