Lajme

Lansohet webi me 500 vende të lira pune

Autori: Gazeta inFokus 13:16 | 12 May 2017

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale të Kosovës, Arban Abrashi, kë bërë të ditur që është lansuar Agjencia për Punësim në Republikën e Kosovës.

Abrashi ka thënë se në këtë ueb janë mbi 500 vende të lira pune, transmeton infokusi.com

Ai gjithashtu ka thënë se zgjedhjet e parakohshme nuk mund ta ndalin rrugëtimin dhe përkushtimin e përbashkët.

Më poshtë do të gjeni postimin e plotë të Abrashit bërë në rrjetin social “facebook”

Klinika Zhan Mitrev i kërkon Prokurorisë sqarime, e dorëzon një kallëzim penal

Të tjera