Lajme

Lansohet Agjencia e Punësimit

Autori: Gazeta inFokus 09:04 | 12 May 2017

Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale do të bëjë sot lansimin e Agjencisë së Punësimit të Republikës së Kosovës, dhe shërbimet e reja të punësimit.

Pjesëmarrës në këtë lansim i cili fillon në ora 10:30, në njërin nga hotelet në Prishtinë, do të jenë  institucionet publike, përfaqësues të organizatave ndërkombëtare dhe donatorët

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera