Lajme

LAJMI I FUNDIT: Vetaksident në Deçan, vetura kthehet përmbys

Autori: Gazeta inFokus 21:27 | 24 December 2021

Një vetaksident ka ndodhur sonte rreth orës 20:00 te Ura e Pozharit në Deçan.

Një veturë ka dalë nga rruga dhe është rrotulluar, duke rënë në kanal.

Nuk raportohet për të lënduar.

Të tjera