Sport

LAJMI I FUNDIT: Vedat Muriqi kryen testin e coronavirusit, ky është rezultati

Autori: Gazeta inFokus 17:57 | 25 March 2020

Klubi i Fenerbahçes sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me coronaviurs, shkruan Gazeta inFokus.

Në Fenerbahçe luan edhe sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili i ka bërë analizat për Covid-19.

Menaxheri i Muriqit ka deklaruar se prizrenasi ka rezultuar negativ në rezultatet e coronavirusit./Gazeta inFokus/

Të tjera