Sport

LAJMI I FUNDIT: Vdes veterani dhe ndër kontribuuesit e KF Drenicës

Autori: Gazeta inFokus 23:32 | 21 July 2021

Klubi i Drenicës mbrëmjen e së mërkurës ka marrë një lajm të hidhur, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo pasi ka ndërruar jetë veterani dhe kontribuuesi i klubit nga Skenderaj, Idriz Prekazi.

Lajmin e ka bërë të ditur kubi i Drenicës përmes një postimi në rrjetin social facebook.

Më poshtë keni postimin e KF Drenicës./Gazeta inFokus/

Të tjera