Lajme

Lajmi i fundit: Vdes një person në Veternik, objekti rrethohet me policë

Autori: Gazeta inFokus 11:38 | 04 April 2021

Një person dyshohet se ka rënë nga lartësia e një objekti në Veternik të Prishtinës dhe nga plagët e marra ka ndërruar jetë, meson Gazeta Express nga burimet e saja.

Bëhet fjalë për viktimën mashkull rreth 48-vjeç.

Për këtë ngjarje është njoftuar edhe Policia e Kosovës, të cilët janë parë në vendin e ngjarjes.

“Lidhur me informatën e pranuar për një person të lënduar në Prishtinë njesiti policor ka dal menjeher ne vendin e ngjarjes dhe ka njoftuar se edhe ambulanca me ekipen mjeksore jane në atë lokacion dhe jane duke u marr me rastin”, thuhet në konfirmimin e policisë.

Ndërkohë nuk dihen rrethanat sesi ka ndodhur ngjarja.

Të tjera