Sport

LAJMI I FUNDIT: Tronditet Barcelona, dy yjet e skuadrës rezultojnë pozitiv me Covid-19

Autori: Gazeta inFokus 20:45 | 03 January 2022

Barcelonë është tronditur mbrëmjen e së hënës, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo pasi klubi katalunas ka njoftuar se kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 dy yjet e skuadrës.

Bëhet fjalë për Pedrin dhe Ferran Torresin, i cili u transferua këtë afat kalimtar nga Manchester City.

Gjendja shëndetësore e lojtarëve është e mirë, por ata janë izoluar në shtëpitë e tyre dhe do ti mungojnë Barcelonës në dy ndeshjet e ardhshme./Gazeta inFokus/

Të tjera