Lajme

Lajmi i fundit: Tre të plagosur në rrugën “Muharrem Fejza”

Autori: Gazeta inFokus 23:53 | 27 August 2021

Tre persona kanë mbetur të plagosur nga arma e zjarrit në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë, në mbrëmjen e së premtes.

Lajmin e ka konfirmuar shefi i ndërrimit në Qendrën Emergjente në QKUK, Naser Syla.

“Tre persona kanë mbetur të plagosur nga arma e zjarrit dhe janë duke marrë tretman mjekësor në Qendrën Emergjente. Ata janë pranuar para 15 minutash”, ka njoftuar ai./Express/

Të tjera