Lajme

Lajmi i fundit: rrokulliset vetura në Gllarevë

Autori: Gazeta inFokus 17:19 | 02 October 2021

Është vetëaskidentuar një veturë gjatë ditës së shtunë në Gllarevë, shruan Gazeta Infokus.

Në fotot e siguruara nga Gazeta Infokus shihet vetura e rrokullisur në një skaj të rrugës.

Njësitë e policisë ende nuk kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe nuk raportohet për të lënduar.

Sipas informacioneve të Infokus-it, pritet që në vendin e ngjarjes të shkojnë njësitë për të hequr veturën nga rruga. /Gazeta Infokus/

Etiketa:

Të tjera