Sport

LAJMI I FUNDIT: Qeqa Krelani merr lajmin e shumëpritur

Autori: Gazeta inFokus 20:13 | 19 November 2020

Gazetarja dhe komentatorja e mirënjohur kosovare, Qeqa Krelani, mbrëmjen e së enjtes ka marrë një lajm të shumëpritur, shkruan Gazeta inFokus.

Qeqa ka arritur ta rikthej instagramin e saj, i cili ishte hakuar dy javë me parë nga persona të panjohur.

Krelani ka mbi 50 mijë ndjekës në instagram dhe është majtë aktive me video dhe fotografi të ndryshme.

Instagramin e gazetares së Radio Kosovës e ka rikthyer Alban Mahmuti, i cili është njeriu kryesor që ka kthyer instagramin e shume vipave shqiptar./Gazeta inFokus/

Të tjera