Lajme

Lajmi i fundit: Pas gati një muaji gjendet trupi i mësimdhënësit që ra nga “Ura e Fshajtë”

Autori: Gazeta inFokus 15:24 | 22 February 2021

Pas gati një muaj është gjetur trupi i mësimdhënësit Naim Gashi që kishte rënë nga “Ura e Fshajtë” në Gjakovë.

Lajmi për “Reporteri.net” është bërë i ditur nga një burim i Gazetës Online “Reporteri.net” në Policinë e Gjakovës.

Operiacioni për kërkimin e tij ishte ndërprerë ditë më parë për shkak të motit të keq.

Ai më 26 janar, dyshohet se kërceu nga “Ura e Fshajtë” në Gjakovë.

Kujtojmë se personi në fjalë është mësues rreth të 50-tave nga fshati Sapniq i Rahovecit dhe është vërejtur nga një kalimtar i rastit kur ka kërcyer nga ura.

Të tjera