Lajme

LAJMI I FUNDIT: Një i vrarë dhe një i plagosur në Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 22:04 | 08 November 2021

Dyshohet se një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër është plagosur në lagjen Arbëria në Gjilan, shkruan Gazeta Insajderi.

Sipas raportimeve të para, dyshohet se vrasja ka ndodhur pas një përleshje mes disa personave në lagjen Arbëria.

Lajmin për Gazetën Insajderi e ka konfirmuar zëdhënës i policisë rajonale në Gjilan, Ismet Hashani.

Gazeta Insajderi do të ju mbajë të informuar rreth këtij rasti të rëndë

Të tjera