Lajme

LAJMI I FUNDIT: Një helikopter zbret në oborrin e QKUK-së

Autori: Gazeta inFokus 10:57 | 25 January 2022

Para pak minutave në oborrin e Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës ka zbritur një helikopter, shkruan Gazeta inFokus.

Nuk dihet arsyeja pse ky helikopter ka zbritur në oborrin e QKUK-së.

Gazeta inFokus është në pritje të një përgjigje nga Policia dhe QKUK për arsyen e zbritjes së këtij helikopteri.

Më poshtë gjeni pamjet të publikuara se si helikopteri zbret në oborrin e QKUK-së./Gazeta inFokus/

Të tjera